Onthulling Van De Krachtpatser: Introductie Van De Foton-Veroveraar 5 Zware Vrachtwagen Voor Gebruikte Auto
Jiangsu Zhongchi Automobile Development Co., Ltd.
1 yr
staat
Nieuw
emissienorm
Euro 1
Markt Segement
Express Transport
pk
150 - 250hp
Cargo Tank Type
Kolom Plaat
bruto voertuiggewicht
<= 5000 Kg
aandrijfwiel
4x4
After- sales service
Online ondersteuning
stuur
Links
plaats van herkomst
Jiangsu, China
Segement
Mini Truck
Vooruit Shift Nummer
8
Maximale Koppel (Nm)
≤ 500Nm
Cargo Tank Dimensie
1520*1580*440
Cargo Tank Lengte
≤ 4.2M
Passagiers
2
Seat Rijen
Enkele Rij
Achteruitrijcamera
360 °
Abs (Antiblokkeersysteem Systeem)
Ja
Esc (Elektronische Stabiliteit Controle Systeem)
Geen
Touch Screen
Geen
Foton
type brandstof
Petrol / gasbenzine
cilinderinhoud
< 4L
Cilinders
4
Versnellingsbak Merk
Wly
transmissie type
Handleiding
Reverse Shift Nummer
1
grootte
5310*1860*1870
Capaciteit( belasting)
1 - 10t
Brandstoftank Capaciteit
≤ 100L
Bestuurdersstoel
Normale
Cruise Control
Geen
Cd + MP3 + Bluetooth
Ja
Venster
Handleiding
Airconditioner
Handleiding
Band Nummer
5
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
5310X1860X1870 cm
Brutogewicht:
2500.000 kg
Hoeveelheid (sets)
1 - 1
> 1
15
1 - 9 sets
US$ 13.500,00
>= 10 sets
US$ 9.500,00
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op
Snelle restituties voor bestellingen onder de US $ 1.000